מי אנחנו

ישראלי – שגב, משרד עורכי דין ונוטריון

אנחנו משרד עורכי דין ישראלי - שגב

משרד עורכי הדין ישראלי – שגב, הינו משרד דינמי ומנוסה הנשען על וותק של עשרות שנים (משנת 1985) אשר חרט על דגלו מצוינות ושירות אישי.

המשרד המורחב נוצר בשנת 2020 מאיחוד הפעילות של שני משרד עורכי הדין יעקב ישראלי ושות’ עם עמיר שגב ושות’. בהקמתו ביקשו המייסדים לאפשר ללקוחות הפירמה שירותים בתחומי משפט רחבים המשיקים זה לזה תוך שילוב היכולות של שני המשרדים המתאחדים מבלי לאבד את היתרון היחסי של משרדי בוטיק.

המשרד עוסק במתן יעוץ וליווי מלאים ללקוחותיו בכל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, לרבות  דיני חוזים, מקרקעין, דיני תכנון ובניה, דיני בנקאות, דיני עבודה, פשיטות רגל, כינוסים ופירוקים, משפט מינהלי, דיני תאגידים, עמותות, דיני עבודה דיני ירושה ועוד. המשרד מעניק שירות וייעוץ  משפטי שוטף וליווי משפטי לעסקים ממועד היזמות שלהם ולאורך כל פעילותו של העסק.

למשרד ניסיון עשיר בייצוג בבתי משפט (ליטיגציה) בכל תחומי עיסוקו. בפעילות הליטיגציה מתמחה המשרד בייצוג בכל הערכאות בסכסוכים עסקיים ומסחריים, בתובענות ייצוגיות בתובענות כספיות וכן בהליכי בוררות וגישור למשרד נסיון מוכח בתובענות ייצוגיות, צרכניות ואחרות.

לצד העיסוקים בתחומי המשפט הפרטי למשרד ניסיון עשיר גם בתחומי המשפט הציבורי והמנהלי, בייצוג גופים בעלי אוריינטציה ציבורית וכן בייצוג קבוצות של תובעים.

למשרדנו קשרי עבודה ענפים עם משרדי עורכי דין אחרים בארץ ובחו”ל וכן עם בעלי מקצוע אחרים, בתחומים משיקים ונדרשים כגון: רואי חשבון, מומחי מיסוי ישראלי ובין לאומי, שמאים, אדריכלים, כלכלנים, מהנדסים עורכי פטנטים קבלנים, יזמים, בנקים בארץ ובחו”ל, גורמי מימון ופיננסים, מתווכים, חברות וסוכני ביטוח ועוד, הכל בשאיפה להעניק ללקוח שירות מקיף. המשרד עוסק בהקמת חברות בישראל ובחו”ל הקמת נאמנויות מורכבות, שירותי בנקאות במדינת ישראל ובחו”ל, ניהול הון אישי ומטבעות וירטואליים

המשרד פעיל מאוד ומוכר בעיסוקיו בתחום חדלות הפרעון לרבות פירוק חברות, פשיטות רגל הסדרי נושים, כינוסי נכסים ועוד והוא נמנה על מאגר הנאמנים המורשים מטעם משרד המשפטים – הכונס הרשמי של מדינת ישראל (“הממונה” לפי חוק חדלות פרעון( לשמש נאמנים בהליכי חדלות פרעון של יחדים ופירוק חברות.

המשרד עוסק בכל תחומי המקרקעין (נדל”נ), בין היתר בייצוג לקוחות ברכישה ומכירה של דירות ומגרשים (פרטי וחקלאי), מבנים ובניינים, משרדים ובתי עסק, מפעלים ומבני תעשייה, נכסי נדל”ן מסחרי ומניב, וגם מעניק לקוחותיו בארץ ובחו”ל שירותי ניהול של נכסים. המשרד עוסק בתחומים משיקים נדרשים כגון דיני התכנון והבנייה ורישוי עסקים. למשרד מומחיות בייצוג דיירים בהתחדשות עירונית (מבני מגורים הזקוקים לשיפוץ או הקמה מחדש במסגרת “תמ”א 38 או “פינוי בינוי”.

המשרד מוכר ביכולתו להעניק שירותים גם בשפה הצרפתית ועל לקוחותיו נמנים ישראלים רבים המתגוררים בצרפת (או יוצאי צרפת).

בתחום דיני המשפחה והירושה, מתמחה המשרד בעריכת הסכמי ממון, דיני ירושה, עריכת צוואות, הסכמי חלוקת עיזבון, אפוטרופסות ותחומים משלימים נוספים. למשרד התמחות והסמכה בעריכת ייפוי כח  מתמשך.

עוד מספק המשרד ללקוחותיו שירותי גבייה מחייבים לרבות תיקי הוצאה לפועל וגבייה.

הרוב הגדול של לקוחות המשרד מלווה אותו שנים רבות והמשרד נהנה מיציבות הקשר ומההישענות על מוניטין שנרכש משך השנים תוך הקפדה על קיום קשר אישי בין עורך הדין המטפל והלקוח.

משרדנו מאמין במקצועיות ובהגינות ואנו משקיעים מאמצים בזיהוי הצורך האמיתי של הלקוח ובבחינת דרכי הפעולה האפשריות בהתאם לצרכיו.

בכל שאלה ועניין נשמח לשמוע ולייעץ.

מטרתו של אתר זה – לקרב אתכם כדי שתוכלו להגיע אלינו בלחיצת כפתור. בנוסף תוכלו להגיע דרך האתר שלנו לאתרים שימושיים ולמקורות מידע נוספים.

לקוחות המשרד

על לקוחות המשרד נמנים לקוחות בתחומים מגוונים לרבות: הכונס הרשמי של מדינת ישראל (הממונה על חדלות פרעון, משרד המשפטים), רשות מקומית, חברות תעשייתיות, חברות בתחום תעשיית המתכת, הזיווד האלקטרוני, האלקטרוניקה, תעשיות אופטיקה לתעשייה הביטחונית, טכנולוגיות מחשב, תשתיות מיחשוב, פיתוח ויצור אריזות גמישות, אמצעי העשרה לפעוטות וילדים, יבוא ושיווק רכיבים לתעשיית המתכת, הפלסטיק והרפואה, ייצור ויבוא של מוצרים בתחום החשמל, חברות בתחומי המקרקעין ופיתוח תשתיות, חברות בתחומי ייצור ויבוא מוצרים לתעשיית הרכב, בתחום היבוא של מוצרים רפואיים ופרה רפואיים, חברות בתחומי הביטוח, יזמים, משקיעים, קבלנים ויזמי נדל”ן, אדריכלים ועוד.

עוד נמנים על לקוחות המשרד עמותות, חברות לתועלת הציבור ואירגונים העוסקים בשירותים לטובת הציבור, כגון סיוע בתחומי הפריון, עמותות הנצחה, בתי כנסת ועוד.

מטבע הדברים ומתוך הקפדה על כללי אתיקה מחייבים, לא נפרט שמות של לקוחותינו, אולם, לפי דרישה, נשמח להפנות אליהם על מנת להתרשם מהם ישירות באשר לטיב השירות שמעניק המשרד.